bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.
Spacing
UTStats Logo

us [RSA]Bud's TDM ranking explained


Amount Multiplier Points
Frags289500144500
Deaths101-350-35350
Suicides13-1500-19500
Teamkills0-20000
Double Kills410004000
Multi Kills210002000
Ultra Kills010000
Monster Kills020000
Killing Sprees12100012000
Rampages7300021000
Dominatings170007000
Unstoppables0100000
Godlikes0200000
Total 135650
Divided by game minutes 380 356.97
Penalty for playing < 400 minutes356.97-0.8-285
Total 71.40



UTStats Beta 4.2 © 2005 azazel, AnthraX and toa